Гра з м'ячем. Користь для розвитку.
Ігри з м'ячами безцінні для розвитку мозку. Вони позитивно впливають на розвиток дитини та сприяють формуванню різноманітних навичок та якостей.
-Навіть нескладна гра з м'ячем сприяє розвитку мовлення, правильної координації рухів та вчить швидко реагувати на зміну ситуації та діяти у команді.
⠀-Виконання серії рухів з м'ячами і утримання певного ритму - підвищують концентрацію уваги, зосередженість, допомагають виробити посидючість.
⠀-Тренування правильних захоплень м'ячика розвиває дрібну моторику і рухливість кисті, вирівнює тонус м'язів в руці, завдяки чому дитині поступово стає легше писати красивим, акуратним почерком.
⠀-Розвиток великої моторики в цілому підвищує рухову активність, розвиває координацію, зміцнює опорно-руховий апарат.
⠀-Відстеження м'яча очима тренує зір і зорову увагу: поліпшується навичка читання за рахунок розширення зорового поля, дитині простіше утримувати рядок і в процесі читання, і на письмі.
⠀-Простіше відслідковувати матеріал, який записується на дошці за рахунок стабільного зорового переключення з дошки на зошит.
⠀-Перетин серединної лінії тіла у вправах синхронізують роботу правої і лівої півкулі, стимулюють межпівкульну взаємодію, оптимізують і покращують мозкову діяльність в цілому.
⠀В РЕЗУЛЬТАТІ ПОСТІЙНОЇ ГРИ З М'ЯЧАМИ:
⠀🔸у всіх дітей покращується загальна успішність, розвиваються когнітивні функції;
⠀🔸у дітей з труднощами навчання поліпшуються навички читання та письма, розвиваються математичні здібності, а також мовленнєві навички;
⠀🔸у дітей з дефіцитом уваги підвищується концентрація і стійкість уваги, його обсяг і переключення;
⠀🔸у дітей з гіперактивністю знижується імпульсивність, поведінка налагоджується, діти стають більш зібраними;
⠀🔸у людей різного віку відзначається підвищення працездатності і поліпшення фізичної координації.
⠀Готові грати?
